UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Informacje organizacyjne:

Aby usprawnić system zamawiania i wysyłania paczek, prosimy o zachowanie poniższych procedur:

  1. W tytule maila wpisujemy: słowo "Zamówienie" oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej
  2. W treści maila pod zamówieniem podajemy adres do wysyłki oraz numer telefonu odbiorcy przesyłki (wiadomość dla nas i dla kuriera)

Te informacje umożliwią sprawniejsze przygotowywanie paczek do wysyłki, a tym samym szybszą wysyłkę.

Zamówienia wysyłamy na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Read More: Nasza oferta

Pokażmy całemu światu , jak POLSKA może miodem i mlekiem płynąć , jaka to szansa dla naszego kraju , jesteśmy światowym liderem w produkcji jabłek. Pomyślcie, nikt do tej pory się tym nie zainteresował ,,ponieważ ocet kojarzy się z tanim produktem , i kosztuje 1,20 zł za litr w produkcji.

Teraz nastał czas żebyśmy to promowali , już z Arabii Saudyjskiej są tym produktem zainteresowani. Tam lecza tym candidę , i wzdęcia , ponieważ cala Azja używa cukru do wszystkiego , i łączy cukier z tłuszczem , i cieżko chorują więc teraz mamy szanse , coś dla świata zrobić.

I Ty musisz się też w to przedsięwzięcie zaangażować - promuj i lajkuj hopie drogi , to przyszłość dla całej polski , ja jestem od roboty , a inni niech sieja ziarno prawdy , hej sai

https://www.facebook.com/1573932772870868/videos/1747038972226913/

 

nawłoć, pokrzywa, liść brzozy, aronia, jagoda, wiśnia z ogonkiem

Pragnę tu przedstawić doskonałą herbatę z nawłoci kanadyjskiej w połączeniu, czyli w synergii z roślinami, które wspomagają jej działanie. Tak więc: nawłoć, pokrzywa, liść brzozy, aronia, jagoda, wiśnia z ogonkiem.  Po raz pierwszy w Polsce zastosowałem wstępną fermentację, a następnie suszenie tych ziół. Dzięki takiej metodzie organizm łatwiej przyswaja. Każde z tych ziół ma inne zadanie. Zgodnie z zasadami chińskiej medycyny łączenia ziół nawłoć jest tutaj cesarzem otoczonym przez swych ministrów np. liść brzozy, który niesie pomoc do chorych komórek ciała. Zastosowana pokrzywa czy aronia są to pomocnicy, którzy otwierają wrota chorej komórki. Jagoda czy wiśnia niosą ze sobą energię „chi” ciepła i harmonii, energię szybkiego przepływu przez nasze ciało. Substancje te są jak igła z nicią, które reperują, cerują uszkodzenia. Aronia dzięki dużej zawartości rutyny dodatkowo pomaga w naprawie kłębuszków nerkowych. Zestaw taki może szybko postawić nas na nogi oraz posiada walory smakowe.  

Read More: Herbatka Mimoza Osmoza

Miód pitny TRÓJNIAK

katalpa, berberys, czarny bez, wiśnia z ogonkiem, czarna porzeczka, jagoda górska

UWAGA! Produkt w wersji fermentowanej ze świeżych liści katalpy pracuje i może gazować, a więc należy przechowywać go w lodówce, zawiera alkohol.

Stosowanie: 2 do 3 razy dziennie pół małej łyżeczki na szklankę wody. W przypadku dzieci należy nalewkę wlać do szklanki gorącej wody w celu odparowania alkoholu.

Read More: Opis naszych produktów

czarna porzeczkaKWAŚNE NAPAWA OCHOTĄ, SŁODKIE CZYNI KWAŚNYM

Nasz ocet wykonany jest z owoców rosnących w naszym ogrodzie. Owoce te nie są pryskane żadnymi chemicznymi nawozami. Są to starannie dobrane odmiany owoców roślin leczniczych, bogatych w witaminy, takich jak: głóg, dereń, dzika róża, jarzębina, malina, porzeczka, rokitnik syberyjski, tarnina, żurawina, rajskie jabłuszko, dzikie jabłko antonówka, cytryna, granat, poziomka, kalina. Dla uatrakcyjnienia i wzbogacenia walorów smakowych dodaliśmy także owoc ananasa i pigwy.

Read More: Ocet Winny Beczkowy